İçeriğe geç
Anasayfa » Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşımacılığı

PROFESYONEL OFİS ve BÜRO TAŞIMA

Ofis ve Büro Taşımacılığı, titiz ve güvenli olarak eşyalarınızı Profesyonel ekibimiz ve sistemlerimizle sizleri iş kaybına uğratmadan ofisinizi taşırız. Birgül Nakliyat ofis taşımacılığı olarak hizmet verdiği kişi ve kuruluşların gizliliklerini ve özel bilgilerini korur bu konuda özen göstermektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber taşınma prosedürleri de hem daha basit hem de daha süratli duruma geldi diyebiliriz.  Ofis ve Büro taşımacılığı ciddi bir iştir zira kaliteli bir biçimde yapılmazsa pek çok problem yaşayabilirsiniz. Çünkü fazlası firma kalitesiz hizmet vermekte ve yalnızca işin para boyutuyla ilgilenmektedir. Biz eşyalarınızın Güvenli ve dayanıklı bir şekilde taşınmasıyla yakından ilgileniyoruz. Birinci sınıf ambalajlama yapılarak eşyalarınızı paketliyoruz. Uygun şekilde paketlenen bütün eşyalarınız da asansörler yardımıyla problemsiz ve Güvenli bir şekilde kamyonlara yüklenmektedir. Firmamız hem sizin hem de yakınlarınız amacıyla tercih edebileceğiniz en doğru adrestir.

Ofis ve Büro Taşıma-Taşınacak malzemeler tespit edilip, bir taşıma programı hazırlanır.
– Tarih ve saat de anlaşma yapılır.
– Önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofise sevk edilir.
– Ofis malzemelerinin yerleştirileceği odalar belirlenir ve önceliğine göre yerleştirilir.

Birgül Nakliyat ofis taşımacılığında monte edilecek eşyalar monte edilir, demonte yapılacak eşyalarda demonte edilerek taşınmaktadır.

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Evden eve nakliyatta olduğu kadar ofis ve büro eşyalarınızın taşınmasında da oldukça iddialıyız…

Bu yüzden ofis büro taşımacılığı  işini bu alanda uzman olmayan firmalara yaptırmak, istenmeyen sonuçların yaşanmasına engel olur.Ofis-büro taşımacılığı yapan firmalar arasında bu işi hakkıyla yerine getiren, seri ve teknik çalışan, işinin ustası personel istihdam eden ve bu işi olması gereken rakamlara ifa eden firma sayısı çok azdır. Genellikle işyeri taşımacılığı için yüksek rakamlar talep edilmekte, işyeri sahipleri bu anlamda suiistimal edilmeye çalışılmaktadır. Üstelik gerekli özen ve dikkat gösterilmeyerek genellikle zarara ve hasara sebep olunur.

Ofis ve Büro Taşıma

 Büro taşıma hizmeti yayınlayan firmamız büro taşımacılığı konusu ile ilgili siz kıymetli müşterilerimizin yanı sıra olmaya devam ediyor. Günlük hayatta çoğu alanda taşınma gereksinimi duyuyoruz. Taşınma gereksinimi insanlar amacıyla gerektiğince zorlu bir süreçtir. Çünkü eşyaların hazırlanması ve paketlenmesi, nakliyesi ve taşınması gerektiğince zorludur. Zaman ortamında nakliye işlemleri çoğu boyutta insan hayatını basitleştirecek yapılara ulaştı. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile beraber taşımacılık pazarında sarfedilen ekipmanlar ve yöntemler de değişti.Ofis ve Büro Taşıma

Bu yüzden ofis-büro taşımacılığı işiniz için iyi bir araştırma yapmanız, çalışmayı düşündüğünüz firma ile detaylı olarak görüşmeniz, taleplerinizi tam olarak iletmeniz ve gerekli donanıma sahip olup olmadıklarını öğrenmeniz gerekir. Silivri Ofis büro taşımacılığı işinde uzmanlaşan firmalar ile çalışmaya karar verirseniz, öncelikle işyerinize bir ekip göndererek inceleme yaptırmanızı öneririz.

İşin büyüklüğü, gerekli personel sayısı, arşivleme işinin nasıl yapılacağı, gizlilik isteyen envanter için çözüm üretilmesi, teknik cihazların sökülmesi taşınması ve montajı için gerekli personelin niteliği, mobilyaların ambalajlanması, yüksek katlı binalarda asansörle indirilecek eşyaların belirlenmesi gibi tüm detaylar hakkında gerekli incelemeleri yaparak size bir proje yaptırdıktan sonra taşıma işlemini yaptrımanız tavsiye edilir.

büro taşıma hizmetinde de  evden eve taşımacılık hizmetlerimizde bulunduğu gibi süratli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  büro taşıma hizmetinin bütün detaylarını bilen eksper ekibimiz, hassas ambalajlama ve dikkatli çalışmaları ile büronuzu ya da iş yerinizi en kısa sürede taşıyarak vakit kayıbı yaşamanızı asgariye indirmektedir.

Ofisinizde yer alan her türlü eşyanın problemsiz bir şekilde taşınmasını sağlamak ana hedefimizdir.. çalışanlarımız taşıma prosedürü evvel eşyalarınızı paketler ve hassas elektronik ve elektrikli ekipmanların evvelce güvenirliğini sağlar.

Gönül rahatlığı ile bize emanet edebileceğiniz ofis ve büro taşımacılığı işinizde sektörün en iyi nakliyat firmasını sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?