İçeriğe geç
Anasayfa » Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYE FİRMASI

Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak ilk hizmetimiz olan asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz. Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm asansörlü evden eve nakliyat Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacakatır.

Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

Yüksek katlı binalarda bulunan veya merdiven boşlukları eşya taşımak için uygun olmayan nakliye işlerinde insanların zorluk yaşadığını biliyoruz.

Böyle binalardan eşya taşınması esnasında çoğu zaman eşyalar hasar görmekte ve bu iş için çok yüksek ücretler talep edilmektedir.Bu soruna çözüm olarak, önceleri sanayii alanında kullanılan asansörlü nakliyat işi artık günlük taşıma işlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Asansörlü Evden Eve NakliyatAsansörlü nakliyat işini diğer nakliye işlerinden ayıran en önemli özellik eşyaların evin dışına kapıdan değil, balkon veya pencerelere yükseltilen asansörlü vinçlerle taşınmasıdır.

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, öncelikle taşınacak eşyalarla ilgili bir keşif gerçekleştirir. Evin veya ofisin asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı değerlendirilir. Asansör makinası için en uygun yer belirlenir. Daha sonra nakliyesi yapılacak ev veya işyerlerindeki mobilya ve beyaz eşyaların havalı naylonla ambalajlanması yapılır. Modüler mobilyaların sökümü gerçekleştirilerek, aynı şekilde havalı naylona sarılır. Daha küçük eşyalar, mutfak eşyaları ve özel eşyalarınız sağlam kolilerde ve güvenli şekilde ambalajlanır. Balkon veya uygun pencereye yanaştırılan asansörle eşyalarınız personeller tarafından asansöre yüklenerek, nakliye aracına indirilir.

Birgül Asansörlü Nakliyat işi, en doğru ekipman ve personelin birlikte ve profesyonel şekilde çalışmasını gerektiren önemli bir iştir. Eşyaların pencere veya balkondan asansörlerle indirilmesi esnasında oluşabilecek hasarların minimuma indirilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve azami dikkatin gösterilmesi şarttır. Bu konuda uzun zamandır hizmet veren firmamız son teknolojiye uygun asansörleri ve geniş araç filosu ile uzman personel tarafından gerçekleştirdiği asansörlü nakliyat işinde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.Müşteri memnuniyetinin her şeyin önüne geçtiği çalışma anlayışına sahip nakliyat şirketimiz ve uygun fiyatlar ile yüksek katlı binalardaki ev veya iş yerlerinden taşınmayı sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sizler için stresli bir iş olan taşınmayı sizin adınıza en iyi şartlarla yerine getiren, sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren nakliyat şirketimizi sizlerle buluşturyoruz.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Neden Tercih Edilir?Asansörlü Evden Eve Nakliyat

1.Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek

  1. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
  2. Taşıma riskinin az oluşu
  3. Bina sakinlerini rahatsız etmemek
  4. Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
  5. Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
  6. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
  7. Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
  8. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
  9. Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
  10. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.

Bilgi almak veya fiyat istemek için bizi dilediğiniz zaman Nakliyat Sorgulama yaptıktan sonra arayabilirsiniz. En uygun firmayı seçerek Nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?