İçeriğe geç
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ YAKINDAN TANIYIN

Hakkımızda, 1977 yılında Ahmet KARAKUŞ tarafından kurulmuştur.Ahmet Karakuş un Çocukları Kenan ve Onur KARAKUŞ Tarafından halen evden eve nakliyat ve depolama sektöründe hizmet veren firmamız geçmişten günümüze hizmet vermektedir.40 yılı aşkın geçmişiyle daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

HakkımızdaSilivri Birgül Nakliyat;; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Silivri Birgül Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Silivri Birgül Nakliyat; ; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

AVANTAJLARIMIZ; Özen ve Güleryüz: Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, Dünyada ve ülkemizde nakliyat sektörü le ilgili tüm yenilikler ve gelişmelere ayak uydurmak için çalişan firmayız. Bünyesinde çalışan tüm araç ve ekipmanımızı her zaman güncel tutmak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık, eşya ambalajlama ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarıda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve deneyime düzeyine ulaştırmaktır.

Evden Eve Eşya Taşımacılığı hizmetlerinde müşterinin tarafımıza ulaşması aşamasından başlayarak her basamakta müşteri memnuniyeti ve sürekli iletişim halinde bulunmayı temel hedef edindik. Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat sektöründeki  prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesi ile bugünlere geldik. Firmamızın kalitesini ve bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyetini sürekli arttırmak için sektörü ve gelişen teknolojileri günü gününe takip edip kendimizi sürekli yeniliyoruz..

Vizyonumuz

Araştırma’cı, üreten, geliştiren, çağdaş, her zaman ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, kaliteli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, sürekli gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, kaliteli taşımacılık hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.

Yurtiçi hizmet   verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik   çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Degerlerimiz

>Tutku

Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarı ve liderliğimizin temelini oluşturur.

Esnek davranırız, öğrenmeye açığız ve her gün en yüksek performansı göstermeye hazırız.Yenilikçi çözümlere ve imkanlara ulaşmak amacıyla yaratıcılığı ve sıra dışı fikirleri teşvik ederiz.Çalışma arkadaşlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini görür, onların performanslarını ve değer yaratmalarını destekleriz.Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız.

>Saygı

Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz.Değişik olana sempati ile yaklaşırız.

Şirket içinde yoğun bir işbirliği yaşar, bilgi ve birikimlere yapıcı tepkiler veririz.

Müşterilerimizi, onların istek ve ihtiyaçlarını öngören, beklentilerini aşan mükemmellikte ürün ve hizmetlerle hayranlık derecesinde memnun ederiz.

Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.

Sözümüzü tutarız.Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.

>Dürüstlük

Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur.

Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.

Sözümüzü tutarız.Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.

Sorumluluk üstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Başarının gururunu paylaşırken hataların da sorumluluğunu üstlenir bu hataların düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz.

Süreklilik ilkesi bize yol gösterir.

Şirketin karlı büyümesiyle topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun gereklerini aynı zamanda gerçekleştirmeye çalışırız.

> Disiplin

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.

Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz.

Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz.

Şirket bünyesindeki örnek uygulamaları aktif olarak paylaşır, performansımızı geliştirmek için sürekli fırsatlar ararız.

Şirket çıkarlarını bireysel menfaat ve bölüm çıkarlarının önünde tutarız.

Öncülük ruhumuzun gücünü yenilikçi tutumumuzdan ve değişime açık olmamızdan alır.

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.Silivri Kiralık Asansör  Kendi alanında bir çok kiralık asansör firmasını Silivri’de geride bırakarak, en çok tercih edilen olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?