İçeriğe geç
Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular - Merak Edilenler

Sıkca Sorulan Sorular ‘ın Başında Koronavirüs Tedbirleri Alıyormusunuz Nakliyat Corona Virüs Taşınma Önlemleri Temiz Titiz Hijyenik malzeme, Maskeli Eldivenli Tulumlu nakliye personeli ile yapılır. Covid-19 Nakliyat Tedbirlerini uygulayan Birgül Nakliyat şirketimiz Covid19 Ev Taşıma kriterlerine uyar. Buna uygun Tulumlu nakliyat personeli, Maskeli nakliye ekibi, Eldivenli Ev Taşıma elemanlarımız ile eşyalarınızı temassız taşıyoruz. Koronada taşınma çok kolay bunun için Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinin.

İstanbul içi taşımalarda oda sayısı 2+1 ve 3+1 daireler için taşınma işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat şehirler arası taşımalarda ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Evet parsiyel olarak taşıma yapıyoruz. Aynı güzergahta olan müşterilerimizin daha ekonomik taşınması için araçlarımız panellerle ayırıp birleştirme yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyat bir sektör olmuştur bu yuzden derneklerimiz ve ticaret odasında kayıtlarımız bulunmaktadır.

Evden Eve Taşımanın herhangi resmi bir sigortası bulunmamaktadır ancak araçlarımızda EMTİA yol sigortası bulunmaktadır çoğu firma bunu evden eve sigortası gibi göstermeye çalışmaktadır ancak bu koca bir yalandır bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Kolileme işlemlerini genel olarak müşteriler yapmaktadır ancak eğer kendiniz yapmak firmamız bunun için sizlere toplamalı olarak hizmet vermekteyiz eğer toplamalı hizmet alırsanız firmamız gelirken yanlarında askılı koli,taşıma poşetleri,beyaz kağıt,normal koli vb. malzemeler getirerek sizlere hizmet vermektedir ancak bu işlem hem malzeme maliyetini hemde personel maliyetini arttıracağından bir fiyat farkı oluşmaktadır bu sebeple firmamızı arayıp bilgi alınız

Evet Asansörlü nakliyat tercih ettiğinizde ayrı olarak Operatör ve Ayrı bir araç geleceğinden dolayı maliyet değişmekte ve bu maliyet müşteriye yansıtılmaktadır

Evden eve Nakliyat sektöründede korsan firmalar sektöre sekte vurmaktadır. Köşe başlarında eğitimsiz, günübirlik ve deneyimsiz elemanlarla gerçekleştirilen nakliye işlemleri biraz daha ucuz gibi görünsede sonuçları çok pahalıya mal olmaktadır.

Ekiplerimiz içinde profesonel mobilya demonte montesi ve beyaz eşya sarımı için marangoz bulunmaktadır.

Taşınma sırasında büyük eşyalarınız Havalı naylon ve streç filmle sarılmaktadır ufak kıralabilecek eşyalarınız kraft kağıt veya taşıma kağıtlara sarılıp kolilenmektedir giysileriniz için askılı kolilerimiz vardır.Ayrıca antika eşyalarınıziçin nem önleyici keçe kullanılmaktadır.Lake mobilyalarınız için polietilen köşe koruyucular,karton köşebentler kullanılmaktadır.

Avrupa yakasında Silivri merkezli garajımızdan araç sevki yaparak İstanbul un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki her ilçe bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Evet Silivri Birgül Evden Eve Nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetide 81 il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?