İçeriğe geç
Anasayfa » Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

FUAR ve SAHNE TAŞIMA

Fuar Taşımacılığı, günümüz ticari hayatının en fazla rağbet gören ve sıklıkla tekrarlanan faaliyetlerinden biridir. Pek çok firma ürünlerini diğer firma ve kişilerin beğeni ve kullanımına sunarak reklamlarını yapar ticari bağlantılar ve satışlar gerçekleştirirler.

Özellikle belli sektörlerde gerçekleştirilen fuarlar ile ticari hayatın hareketlenmesi, tanıtımların yapılması, dolayısı ile üretimin artırılması amaçlanır. Fuarlar ülke ticaretinin küçük birer modeli olarak üretim ve sanayii sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.

Fuar ve Stand TaşımaAncak firmalar farklı zamanlarda ve yerlerde gerçekleştirilen fuarlara katılım gerçekleştirirken Fuar ve stand taşıma konusunda sorun yaşarlar. Çünkü fuarda sergilenecek ürünlerin konulacağı standların taşınması, monte edilmesi ve tekrar sökülerek geri getirilmesi işi maliyetli, zaman ve emek bakımından külfetli bir iştir.

Fuar – stand taşımacılığı konusunu sadece nakliye işi olarak görmek doğru değildir. Çünkü malzemelerin sağlam şekilde taşınması, kurulması ve sökülerek yeniden nakliyesi ayrı bir ekip ve özel bir çalışma gerektirir. Ev eşyası veya yük taşıma işinden çok farklı bir sistemde yapılması gereken bu iş için gerekli ve yeterli araç, personel ve ekipman şarttır.

Standların kurulumu ayrı bir beceri gerektirdiği için bu konuda işin uzmanı personelle çalışmak en önemli detaylardan biridir. Bunun yanında fuarda sergilenecek ürünlerin de zarar görmeden taşınması ve hasarsız bir şekilde sunulması önemlidir. Bazı ürünlerin fuar alanına taşındıktan sonra kurulan standlara yerleştirilmesi için de montajının yapılması gerekir.

Bilgi sahibi kişiler dışında bu işin yapılması halinde istenmeyen sonuçların yaşanması mümkündür.Bu sebeple fuar-stand taşımacılığı işinde uzmanlaşmış bir firma ile çalışmak, şirketlerin sürekli gerçekleşen fuarlarda sorunsuz şekilde reklam yapmasını ve ürünlerini tanıtmasını sağlar. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, bugüne kadar çok sayıda fuar-stand taşımacılığı işi yapmıştır.

Fuar taşıma, fuar taşımacılık, fuar taşımacılığı, fuar nakliyat, fuar nakliye, fuar nakliyesi hizmeti uzman teknik fuar taşıma elemanlarımız ile garantili fuar taşıma hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde Fuar taşıma, fuar taşımacılık, şehiriçi şehirlerarası fuardan fuara nakliyat nakliye hizmeti yapılır.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşıma hizmetiFuar ve Stand Taşıma sunan fuar taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Şehiriçi, şehirlerarası fuar taşımacılık hizmeti fuar eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir, fuar taşımacılık hizmet sunulur fuar nakliye inceleme raporu doğrultusunda fuar nakliyesi yapılır, yapılan fuar nakliye hizmet çerçevesinde fuar nakliye hizmeti başlar. Garanti Nakliyat Fuar Taşımacılığı Fuardan fuara taşıma öncesi masalar, dolaplar, bilgisayarlar, dosya, klasörler numaralandırılarak paketlenir fuar eşyası özel tasarım fuar taşıma aracına yüklenerek fuarten fuare yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Fuar nakliyesi öncesi mobilyaların (masa, dolap, koltuk, vb.) fuar eşyalarının taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması, köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Fuar nakliyat hizmeti fuarinizdeki bilgisayar, fotokopi, faks, vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır. Fuardan fuara taşınan fuar eşyalarınız yeni fuarinizde numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde fuar taşıma elemanlarımız fuar eşyalarını yerleştirilir şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.

Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Fuar ve Stand TaşımaGaranti Nakliyat kaliteli, güvenilir ve hızlı fuar taşımacılığı hizmetleriyle sizleri katılacağınız organizasyonlarda başarıya ulaştırır. Firmamız fuarınızın en uygun taşıma yoluyla nakliyesinin sağlanmasından, indirme, yükleme, stant kurma, paketleme ve depolama gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktadır

Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 16.00’e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

Firmamız fuar bitişinde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebileceğiniz depolara sahiptir. Aynı zamaGaranti Nakliyat Fuar Taşımacılığında uluslararası fuarlarda firmamız gümrük işlemlerini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bilgi ve tecrübe gerektiren fuar taşımacılığı alanında firmanızın imajını yükseltecek nakliyat firmaları ile çalışmayı tercih ediyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız fuarınızı zamanında ve en iyi şekilde istediğiniz yere ulaştırarak sizi her daim sektörde farklı kılar. Fuar malzemelerinizin güvenilir bir şekilde taşınması için firma seçiminin önemli olduğunu unutmayın.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?