İçeriğe geç
Anasayfa » Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

FABRİKA TAŞIMA

Fabrika taşımacılığı, nakliyat alanında en çok profesyonellik, tecrübe ve özen isteyen alandır. Fabrikanın zarar görmemiş bir şekilde eski yerinden yeni yerine taşınarak kullanıma hazır halde teslim etmek üzere, yılların getirmiş olduğu tecrübeyi gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak kusursuz bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Fabrikanın bulunduğu il, ilçe ve kasaba değişse bile fabrika düzeni ve çalışma şekli değişmeden devam edecektir.Fabrika-Tasimaciligi

Fabrika taşıma işi,birkaç farklı nakliye yönteminin bir arada yürütülmesi gereken ve geniş araç filosuna ve profesyonel ekibe sahip firmaların altından kalkabileceği bir iştir. Çünkü gerek makine ve sair teçhizatın sökülmesi ve taşınması işi gerekse diğer ekipmanın nakli, teknik bilgi ve planlama gerektirir.

Diğer yandan işin süratle yapılması ve fabrikanın bir an önce yeninden faaliyete geçmesi için kurulumun gerçekleştirilmesi de önem taşır. Ayrıca teknik ve elektrik sistemine ilişkin bir ön çalışma şarttır.

 Fabrika taşımacılığı  için altyapı ve ekipman konusunda kendisini sürekli yenileyen ve kuruma özel nakliye projesi geliştirerek fabrikanın taşınmasını gerçekleştiren firmaları sitemizden sorgulayarak bulabilirsiniz. Makine ve diğer teçhizatın sökülmesi ve nakli için gerekli teknik personel istihdamımız yanında, iş için gerekli her türlü alet ve ekipmana da sahiptirler.

Şehirler Arası Fabrika Taşıma

Şehirler arası fabrika taşımacılığı nın ciddi ve özen isteyen bir iş olduğunun bilinci ile çalışan firmalar her türlü fabrikanın güvenli ve süratle taşınması gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi almak ve size özel bir proje hazırlanmasını istemek için Nakliyat firmaları ile iletişime geçerek taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Kişiye özel teklif ve çözümlerle fabrika taşımacılığı işinde de daima destek verilir.

Fabrikanın faaliyet konusu ve taşınması gereken makine ve eşyaların durumuna göre öncelikle keşif yaparak işe başlanır. Müşterinin özel istekleri ve diğer detay gerektiren konularda mutabakata vardıktan sonra, fabrikanın nakli için gerekli filoyu belirleyip planlama yapılır. Sökülecek makine ve standların olması halinde, bu iş için özel eğitim almış personeller vasıtasıyla söküm işini gerçekleştirilir.

Ağır makine ve diğer eşyaların nakil aracına taşınması için paletli ve liftli taşıma araçları kullanarak yüklemeyi gerçekleştirilir. Nakledilen her şeyin zarar görmeden taşınması için araçların özel güvenlik önlemleri bulunur.Naklini gerçekleştirilen makine ve diğer eşyaların gideceği yere indirilmesini ve talep halinde yeniden kurulumunu gerçekleştirerek iş tamamlanmış olunur. Müşterinin talebi halinde olası hasarlara karşı sigorta yaptırarak ürünleri güvence altına alınır.

Fabrika Taşımacılığında Kriterler

Fabrika taşımacılığı için firmaların müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak olan kriterlere sahip olması gerekmektedir.

Fabrika taşımaTaşımanın herhangi bir aşamasında yetersiz olan taşıma firması müşteriye ilave bir onarım maliyeti çıkaracağı gibi, iş ve işlemlerin gecikmesinden kaynaklanan maddi ve manevi bir masraf oluşturacaktır. Taşıma esnasında veya sonrasında hiçbir maliyetin ortaya çıkmaması için firmamız;

  • Malzemelerin her birini profesyonel montaj ekibimiz ile söküp, yeni yerinde düzene uygun şekilde kurulumunu yapıyoruz.
  • Malzemelerin taşıma esnasında deforme olmasını engellemek için taşıma asansör kullanıyoruz.
  • Malzemelerin rahat şekilde sığacağı gerekli uzunluk, boy ve genişliğe sahip araçlar kullanıyoruz.
  • Malzemelerin kar veya yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kapalı araçlar ile sevkiyatı yapıyoruz.
  • Fabrika taşımacılığı konusunda gerekli olan nakliyat belgeleri ile hizmet veriyoruz.
  • Parçaların her birini paketlemeden önce sigorta güvencesi altına alıyoruz ve garanti kapsamında naklini gerçekleştiriyoruz.

Taşıma hizmeti almak istediğiniz zaman firmamızı ziyaret ederek, fabrika taşımacılığı ile ilgili olan tüm bilgelere eksiksiz ve net şekilde ulaşarak aklınızda ki tüm soruları cevaplandırabilirsiniz. Taşımız olduğumuz fabrikaların vermiş olduğu referanslar altında sizlere en iyisini sunmak için kendimizi ve envanterimizi güçlendirerek hizmet vermekteyiz.

Fabrika Taşımacılığında Fiyat

Fabrika taşımacılığı firma seçiminde ilk belirgin kriter fiyat gibi görünse bile esas olan nokta firmaların sunmuş olduklarıdır. Kullandığı malzemeden, çalışan personeline kadar tam yeter düzeyini sağlayamayan firmalar taşıma süreci sonucunda ilave maliyetlere neden olarak, başlangıçta katlanılan maliyetin daha da yükselmesine neden olmaktadır. Firmamız isteklerinize cevap verecek tüm imkanları ile taşıma hizmetinde en uygun fiyat ile yararlanmanızı sağlamaktadır.

Taşıma hizmeti almak istediğiniz zaman firmamızı ziyaret ederek, fabrika taşımacılığı ile ilgili olan tüm bilgelere eksiksiz ve net şekilde ulaşarak aklınızda ki tüm soruları cevaplandırabilirsiniz. Taşımız olduğumuz fabrikaların vermiş olduğu referanslar altında sizlere en iyisini sunmak için kendimizi ve envanterimizi güçlendirerek hizmet vermekteyiz.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?