İçeriğe geç
Anasayfa » Paketleme ve Montaj

Paketleme ve Montaj

EV EŞYASI PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme ve Montaj,Silivri Birgül Nakliyat paketleme yapacağı malzemeye göre ekipmanları belirlemeden gün öncesinden expertiz göndererek ne tür bir malzeme gerektiğine dair inceleme yapar.Yapılan incelemeden sonra uygun araç,ekip ve ekipman yollayarak uygun pakatleme işlemini gerçekleştirir.Yılların verdiği deneyimle Paketleme işini En İyi İcra Eden Tek Firma Olmanın Mutluluğunu İleri nesillere aktarmaya devam ederek siz değerli müşterilerimizi referanslarımız arasına almaya devam edeceğiz…

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Silivri Birgül Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun dye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Genel Paketleme Teknikleri

İyi tekniklerle ve doğru materyaller ile paketleme kolay anlamına gelebilir, fakat en önemlisi uygun paketleme ile değerli eşyalarınızı kaybetmenizden kaçınma ve kırılmaları önleme anlamına gelebilir.

Birgül Nakliyat Paketleme ve montaj işini en iyi icra eden sanatçıdır.gereken hassasiyeti ve duyarlılığı göstererek eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Eşya Paketleme

Eşya PaketlemePaketleme ve Montaj, Silivri semtinde evden eve nakliye hizmeti veren Silivri Birgül Nakliyat profesyonel ve güler yüzlü ekibi, son teknolojik gereçlerle donatılmış teçhizatları ile evden eve nakliye ve ev taşıma hizmetine makul vasıtalar ile evden eve taşımacılık ambalaj malzemelerimizle kaliteli ve en makul fiyatlarla ev taşıma konusu ile ilgili çözüm ortağınızdır.

İstanbul’un tüm  ilçesinde bütün semt, mahalle ve sokaklarında evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  bölgesinden ’nın bütün ilçe ve semtlerine kent içi evden eve taşımacılık ve Silivri bölgesinden bütün Türkiye’ye kentlerarası evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.Nakliyat firmamız eksper hizmetini bedava vermektedir. Eksper arkadaşımız eskiden evinize gelerek bir grup araştırmalarda bulunur. Taşınacak eşyanın yoğunluğunu belirler. Eşyaların nakliye vasıtalarına yüklenmesi prosedüründe izlenecek olan yol ve yöntemleri belirler. Taşıma esnasında asansöre gereksinim duyulup duyulmayacağını gözlemler. Taşınacak eşya yoğunluğuna göre, müşteriye hangi boyutta vasıta ve eleman gereksinimi bulunduğunu belirler. Eksper arkadaşımız, bütün taşıma süreçleri esnasında müşteriye bilgi verir. Taşıma prosedürünün gidişatını belirleyen eksper, eksperdir.

 Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü taşımacılıkPaketleme ve Montaj ulaşım hizmetleri sunuyoruz, ilaveten  dışında evden eve ulaşım hizmeti sunuyoruz, ilaveten evden eve ulaşım konusu ile ilgili verimli ulaşım hizmeti sunuyoruz, benzersiz ve benzersiz faaliyetler eksikliği ile tecrübeli ve sigortalı kadrosuyla ulaşım hizmetlerini kolaylaştırıyoruz.  asansörlü evden eve taşımacılık müşterilerimizi tek düzeye getirmek amacıyla eşler arası ulaşım.  asansörlü evden eve nakliye bu fiyatlar, asansörün uzaklığı ile gideceği yere yakacağı yakıt miktarı ile orantılıdır.

Nakliyat şirketi evden eve taşımacılık işini tecrübeli bir ekip ve teknolojik ekipmanlar kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemektedir.  evden eve taşıma işi bundan sonra daha güvenilir ve zahmetsiz bir iş haline gelmiştir.  evden eve nakliye ile bundan sonra eşyalarınız hassas ve son derece dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve yeni evinize en kısa sürede problemsiz bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakiyecilik Ev, iş yeri ve fabrika gibi yerlerin taşınması insanların en korktuğu ve gerçekleştirme istemedikleri iştir. Genellikle fabrika ve iş yeri gibi çok çok eşya olan ve geniş alanların taşınması çok zordur. Eşyaların paketlenmesi, ideal ambalajlara konması ve yeni adrese taşınması çok vakit alan ve yorucu olan bir iştir. Evden eve taşımacılık firmaları yardımıyla taşınma işlemleri korkulu rüyanız olmaktan çıkmıştır. Son senelerde taşınma işlemleri amacıyla evden eve nakliye firmalarına olan talep giderek artış göstermektedir

Nakliye Firmaları

Nakliye firmalarında etkili bir role sahip olan firmamız, eksper ve güler yüzlü personelimizin yanı sıra bütün işlerimizi sigorta kapsamındadır. Sigortalı nakliye işlemlerin de ufak parça ya da büyük eşyalarınız farketmez rastgele bir sorun halinde sigortamız döneme girmektedir. Bu hizmetimiz ve tecrübeli marangozumuz ile, nakliye prosedürünü kısa sürede ve problemsiz bir şekilde yapmaktayız.

Silivri birgül nakliyat olarak ilk evvelce eşyalarınızı kolileyip, paketlenmesi yapılır. Usta marangozumuz dolapların sökümünü gerçekleştir. Ardından eşyalarınız vermiş olduğunuz adrese güvenilir ve sigortalı olarak nakliyesi gerçekleşir.

Silivri Birgül Nak.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Silivri Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?